drukuj stronę
Jak zamawiać ?

Jak zamawiać nasze produkty? Proszę postępować wg. instrukcji:

krok pierwszy

Krok 1:
W menu kontekstowym po lewej stronie wybieramy interesującą nas kategorie produktów. Następnie dobieramy odpowiedni format druku oraz dokonujemy wyboru papieru.

krok drugi

Krok 2:
Kolejnym krokiem jest ustalenie wielkości nakładu oraz trybu drukowania. Procentowy wskaźnik w kolumnie TRYB EKSPRESOWY pokazuje zminę ceny w stosunku do trybu ekonomicznego przy danym nakładzie. Podane są także terminy realizacji liczone od czasu dostarczenia projektów.

krok trzeci

Krok 3:
Prosimy o rzetelne wypełnienie części DANE DO FAKTURY oraz DANE DO WYSYŁKI oraz załączenie pliku projektu w jednym z trzech formatów graficznych: .cdr, .pdf, .tiff.

W zależności od rozmiaru załączonego projektu, wysyłanie formularza może potrwać dłuższą chwilkę. Proszę nie zamykać okna przeglądarki - po wysłaniu plików formularz zostanie automatycznie zamknięty, a Państwo otrzymają potwierdzenie zamówienia na podany adres e-mail.

W razie wątpliwości prosimy o telefoniczne potwierdzenie zamówień.

Uwaga: W przypadku plików o większym rozmiarze niż 10Mb, prosimy skożystać z naszego serwera FTP. Dane dostępowe podane są pod formularzem.

NewsletterPoprzednia stronaPowrót na górę strony